Ünlü Futbolcu Oktay Derelioğlu’na Trafikte Saldırı! Eşiyle Birlikte Darp Ettiler…

Milli Futbolcu Oktay Derelioğlu trafikte seyir halindeyken bir grubun saldırısına uğradı. Eşi Başak Derelioğlu ile birlikte darp edilen Oktay Derelioğlu’nun olay sonrası çeşitli yerlerinden yaralandığı ve kolunun çıktığı öğrenilirken, şüphelilerin polis tarafından yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde 5 Aralık saat 16.30’da meydan gelen olayda, milli futbolcunun Oktay Derelioğlu’nun seyir halindeyken başka bir sürücünün tacizine uğradığı belirtildi.

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre, Derelioğlu’nun yolunu keserek darp etmeye başlayan Z.K. ve N.K. isimli bir anda saldırdı.

Oktay ve Başak Derelioğlu’nun şahısları yatıştırma çabası sonuç vermezken ikili dakikalarca darp edildi. Yaşanan olay sonrası şahıslar çevredekilerin müdahelesi ardından gözaltına alındı. Oktay Derelioğlu’nun çeşitli yerlerinden yaralandığı, eşinin ise darp raporu alarak şikayetçi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili Sabah’tan Atakan Irmak’a konuşan Oktay, saldırganların kendilerine hiç bir sebep olmadan saldırdığını, eşinin olayı yatıştırmaya çalışmasına rağmen onun da darp edildiğini söyledi.

Saldırı sonrası çıkan kolu nedeniyle operasyon geçirdiği öğrenilen Derelioğlu, saldırganların cezalandırılmasını istedi.

Saldırı anı çevredeki güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx