Paycell’liler Borsa İstanbul’daki şirketlere ortak olabilecek

Paycell’den yapılan açıklamaya göre, bu kapsamda işlem portföyüne emtia ve Amerikan borsalarının ardından Borsa İstanbul’da hisse senedi alım satımını da dahil etti. Böylece Paycell kullanıcıları, platforma entegre finansal hizmetler sunan Colendi Menkul Değerler aracılığıyla Borsa İstanbul’da hızlı ve güvenle yatırım yapabiliyor.

Paycell’in sunduğu hizmet, kullanıcılarına sağladığı alternatif ödeme yöntemleri ve zahmetsiz deneyim ayrıcalığıyla öne çıkıyor. Paycell’liler, kullanım kolaylığı sağlayan uygulama arayüzü sayesinde bütçelerine göre ve bir banka müşterisine ihtiyaç duymadan Borsa İstanbul’da yatırım yapma fırsatı elde ediyor.

1 KASIM’A KADAR KOMİSYONSUZ

Kullanıcılar, uygulamayla portföylerini ve piyasaları düzenli olarak kolayca takip edebiliyor, Paycell’in yatırım alanında sunduğu geniş ürün gamı ile portföylerini çeşitlendirebiliyor. Üstelik alım satım işlemleri, lansmana özel 1 Kasım’a kadar komisyonsuz yapılabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Paycell Üst Yöneticisi (CEO) Serhat Dolaz, Paycell’in daha önce yine Colendi Menkul Değerler iş birliği ile Amerikan borsalarında yatırım yapma imkanı sunduğunu belirterek, şu bilgileri verdi:

“Müşterilerimize tüm finansal ihtiyaçlarını güvenli ve eşsiz bir deneyimle sunabilme vizyonuyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Altın, gümüş ve platin gibi kıymetli madenlerin yanı sıra Amerikan borsalarında da yatırım olanağı sağlamıştık. Şimdi de daha kapsayıcı bir yatırım portföyü sunma amacıyla, hizmetlerimizi Borsa İstanbul (BİST) ile çeşitlendirerek artırmaya devam ediyoruz. Operatör bağımsız, herhangi bir banka müşterisi olsun ya da olmasın tüm kullanıcılarımız, Paycell uygulamamız üzerinden Borsa İstanbul’da yatırım yapabilecek.”

Colendi Menkul Değerler Genel Müdürü Tuna Çetinkaya da Colendi’nin finansı demokratize etme misyonuyla ortaya çıkmış bir fintech kuruluşu olduğunu aktardı.

Colendi Menkul Değerler olarak Paycell ile yaptıkları iş birliği ile daha fazla insanın, daha geniş bir spektrumda hisse senedi alım satım imkanına ulaşmasını sağlamaktan mutlu olduklarını belirten Çetinkaya, “Colendi Menkul Değerler olarak, DriveWealth gibi global iş ortaklarımızla birlikte sunduğumuz entegre finans hizmetleri ile ABD borsalarına ve çeşitli emtialara yatırım olanağı sunduğumuz Paycell kullanıcılarına, şimdi de Borsa İstanbul’a erişimi sağlamamız hedefimize ulaşmada önemli bir adım oldu.” açıklamasında bulundu. ???????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx