FreeBuds Pro 3’le Müziğin Keyfini Çıkarın

FreeBuds Pro 3’le Müziğin Keyfini Çıkarın

 

Huawei, HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile sınıfında lider ses sunuyor. En üst düzey akustik amiral gemisi TWS kulaklıkların yeni nesli, donanım ve yazılım yükseltmeleriyle birlikte geliyor ve tüketicilere Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi ve Akıllı ANC 3.0 ile üstün ses kalitesi sunuyor.

Huawei’in TWS kulaklıkları geliştirmedeki ses uzmanlığından yararlanan en yeni nesil kulaklıklar, HUAWEI FreeBuds ailesinin adını yaşatıyor ve kulaklarınıza güzellik getiren gerçek ses sunuyor. 

Yepyeni amiral gemisi HUAWEI FreeBuds Pro 3, ses doğruluğunu yeniden tanımlamak için yenilikçi teknolojiyi kullanıyor ve endüstri standartlarını yeni zirvelere taşıyor. En yeni model, Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi, Pure Voice 2.0, Intelligent ANC 3.0 ve Triple Adaptive EQ ile kristal netliğinde iletişim ve gürültü engellemenin yanı sıra geliştirilmiş tasarım ve akıllı bağlantı deneyimi ile sınıfının lideri ses deneyimini daha da geliştiriyor. 

Yeni HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile kullanıcılar, ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, herhangi bir ses kısıtlaması olmadan, nerede olurlarsa olsunlar en sevdikleri müzikleri, sesli kitapları ve podcast’leri dinleyebilir veya kristal netliğinde sesli aramalar yapabilirler.

HUAWEI FreeBuds Pro 3, gecikme olmaksızın üstün ve gerçekçi bir ses deneyimi sunan Yüksek Çözünürlüklü Çift Sürücülü Ses Sistemi ile güçlendirilmiştir ve sesin 48 kHz’e kadar yükselmesine veya 14 Hz’e kadar düşmesine izin verir.

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ayrıca L2HC 2.0 ve LDAC kodeklerini destekler ve hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmıştır. Bu ikili sertifika, kulaklıkların ayrıntı ve doku bakımından zengin, yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlar. 

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ayrıca, kullanıcıların en sevdikleri müziğin her zaman istedikleri şekilde duyulmasını sağlayan Üçlü Uyarlanabilir EQ algoritmasına sahiptir ve her zaman, her yerde olağanüstü kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimi sunar.

 

Telefon görüşmeleri söz konusu olduğunda HUAWEI FreeBuds Pro 3, sesli ve görüntülü görüşmeler sırasında 2,5 kat daha iyi ses alma sağlayan Pure Voice 2.0 teknolojisi ile donatılmıştır ve kullanıcının sesinin en gürültülü ortamlarda bile net bir şekilde duyulmasını sağlar. 

Bu gelişmiş teknoloji, gürültü engellemede %50 iyileştirme sağlamak için gerçek zamanlı olarak çalışan güncellenmiş bir AI uyarlamalı gürültü engelleme algoritması olan Intelligent ANC 3.0 ile daha da geliştirilmiştir. Bu, HUAWEI FreeBuds Pro 3’ü, kullanıcılar ister uçakta ister trende olsun, ideal bir seyahat arkadaşı yapar.

Gelişmiş ve sorunsuz bir deneyim için performans ve akıllı özellikler

HUAWEI FreeBuds Pro 3, doğadan ilham alan üç renk seçeneğiyle geliyor: Seramik Beyazı, Yeşil ve Buz Grisi. Şarj kutusundaki tek parça nano cam, aşınma ve yıpranmaya karşı %32 daha dayanıklıdır.

Pil ömrü açısından HUAWEI FreeBuds Pro 3, ANC kapalıyken şarj kutusu ile 31 saate kadar ve tek bir şarjla kulaklıklar da 6,5 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kullanıcılar kablosuz olarak da şarj edebiliyor, böylece HUAWEI FreeBuds Pro 3’ü ellerine alıp hemen kullanmaya başlayabiliyorlar. Kulaklıklar ayrıca IP54 toz ve suya dayanıklıdır, bu da onları aktif yaşam tarzları için mükemmel kılar.

Bağlantı açısından, kullanıcılar aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve hatta tekrar tekrar eşleştirmek ve eşleştirmeyi kaldırmak zorunda kalmadan iOS ve Android cihazlar arasında ses geçişi yapabilirler.

 

4.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulan FreeBuds Pro 3 yanında 399 TL kayıp kulaklık desteği ve 3 ay vade farksız taksit avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Birlikte alımlarda 1.000 TL indirim sağlanan kulaklar ayrıca AFBPRO300 kupon kodu ile alındığında 300 TL daha indirim yapılıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx