Epic Games Store Birçok Geliştirme Aşamasındaki Oyunu Sızdırdı

Epic Games Store, çeşitli yayıncılardan duyurulmamış oyunlar da dahil olmak üzere, yakında çıkacak olan geliştirme aşamasındaki birçok oyuna dair ayrıntıları paylaşmış olabilir. EpicDB adlı resmi olmayan bir oyun izleme sitesi, yakında çıkacak bir dizi oyunu ortaya çıkardı. EpicDB, kod adları altında listelenen çok sayıda oyun da dahil olmak üzere Epic Games’ten alınan bilgileri yayınladıktan sonra yakın zamanda çevrimdışına alındı.

Sızdırılan oyun listesinde Bethesda, Sega, Sony, Square Enix ve diğerleri gibi tanınmış yayıncıların başlıkları yer alıyor. Bazı kodlar Bioshock 4 gibi söylentilerle eşleşiyor gibi görünüyordu. Ek olarak, Sega’nın CurlyWurly’si ve Bethesda’nın Brownie’si gibi pek çok kod tamamen yeniydi. PlayStation’dan The Last of Us Part 2’nin PC sürümü de bekleniyordu. Bu söylenti, güvenilir bir sızıntıcının iddiasıyla daha da desteklendi. Geçtiğimiz günlerde PC versiyonunun yarım yıldan fazla bir süredir tam olarak geliştirildiğini belirtti.

Rockstar’dan Semla ise Red Dead Redemption’ın PC’ye geleceği yönündeki söylentilere kulak verdi. Square Enix’in Momo’su bazılarının Final Fantasy IX’un yeniden yapımı hakkında spekülasyon yapmasına yol açtı. Ek oyunlar arasında Sabre Interactive’den yeni bir Turok oyunu ve SNK’dan Metal Slug Attack Reloaded yer aldı. Hatta Warner Bros.’tan Project Batman ise yaklaşan Batman sürümünün sinyalini verdi.

Epic, sızıntı sonrasında sitelerin yayınlanmamış başlıkları kaldırmasını önlemek için bir güncellemeyle yanıt verdi. Şirket, “Üçüncü taraf araçların Epic Games Store kataloğundaki yayınlanmamış yeni ürünleri ortaya çıkaramaması için bu gece bir güncelleme yayınladık.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx