Bybit CEO’su Ben Zhou: ‘Dünyayı Değiştireceğiz’

Dubai’de düzenlenen Büyük Yıllık Gala’da Bybit CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou, 40’tan fazla ülkeden 1.300’den fazla katılımcıya hitap ettiği konuşmasında Bybit’in öncülüğünde geleceğe dair ilgi çekici bir vizyon ortaya koydu.

Zhou, “2024 sadece yeni bir yıla değil, kripto para birimi için yeni bir döneme işaret ediyor – hızlı büyüme ve yaygın benimseme dönemi” dedi. Gerçekten de Bybit, BAE ve Kazakistan’da lisanslar aldı ve Hollanda ve Güney Afrika’da faaliyet gösterme izni aldı. “Bu yıl, kitlesel benimsemeyi göreceğiz” dedi. “Bu uzun zamandır beklenen bir şeydi.”

Zhou, Bybit ekibine övgüler yağdırarak, durmak bilmeyen azimlerini ve yenilikçiliklerini şirketin liderliğinin bel kemiği olarak kabul etti.  “Müşterilerimizin ve genel olarak sektörün karşı karşıya olduğu gerçek sorunları çözüyoruz. Bu, müşteri desteğinden ürün geliştirmeye kadar her Bybit ekip üyesinin liderler ve yenilikçiler gibi düşünmesi için bir eylem çağrısıdır.”

“Zhou sözlerini şöyle sürdürdü: “Kuruluşumuzdaki her departman bu dönüşümün değişmez bir parçası. “Dünyayı değiştirmeyi hedefliyoruz ve bunu yapmak için gerekli yetenekleri bir araya getirdik. Büyümeye ve rekabet etmeye devam ederken sektörün gerçek sorunlarını çözmeye odaklanmamızın zamanı geldi.”

Zhou’nun liderliği altında Bybit, kripto alanında bir katılımcı olmaktan çıkıp bir öncü haline geldi ve Birleşik Ticaret Hesabı, güçlü yapay zeka araçları paketi ve Web3 olarak bilinen merkezi olmayan internete açılan bir ağ geçidi gibi ürünlerle endüstri standartlarını belirledi. Zhou, “İnsanlar bana bunu nasıl başardığımı soruyor,” dedi. “Üç şey sayesinde oldu: eleştirel düşünce, iyi ortaklar ve parlak bir ekip.”

Zhou, “Şu anda önemli bir etki yaratabilecek bir konumdayız,” dedi. “Sektörün büyümesi ve Bybit’in sektördeki rolü, olağanüstü bir şey başarmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.” Zhou ayrıca düzenleyici netlikteki artışın sektör için bir fırsat olduğunu belirtti.

Bybit 5. yıldönümünü kutlarken, Zhou’nun konuşması şirketin dinleme, önemseme ve geliştirme taahhüdünü bir kez daha teyit etti. Zhou sözlerini şöyle tamamladı: “Her saniyeyi değerlendirmeye ve giderek daha fazla benimsenen bir pazarda öncülük etmeye hazırız.” “Bybit’e ve geleceğimize içelim.”

 

Bybit Hakkında

Bybit, 2018 yılında kurulan 20 milyon kullanıcısı ile hacim olarak ilk üçte yer alan bir kripto para borsasıdır. Kripto yatırımcılarına ultra hızlı bir eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmetleri ve çok dilli topluluk desteği bulabilecekleri profesyonel bir platform sunmaktadır. Bybit, Formula 1’in Oracle Red Bull Racing takımının gururlu bir ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx