Burak Yılmaz’dan flaş Gedson ve Mert Günok açıklaması

Beşiktaş, Galatasaray derbisinin hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a kadar takımı yönetecek teknik sorumlu Burak Yılmaz idman öncesi basın mensuplarına konuştu. 

38 yaşındaki teknik adam sakatlıkları bulunan Mert Günok ve Gedson Fernandes’in durumları ile ilgili açıklama yaptı. İşte Burak Yılmaz’ın sözleri: “Yardımcı hocalarımız tamamen benim isteğimle takıma katıldılar. Sağ olsun, yönetimimiz de beni kırmadı. Benim isteğimle aramıza iki hocamız daha katıldı. Bu şekilde devam edeceğiz.

‘EN BÜYÜK GÜVENCEM OYUNCULARIM’

Bize güç katacaklarını düşünüyorum. Derbiye yüzde 100 hazır olacağız. Yeter ki milli takımlardaki oyuncularımız sağlıklı bir şekilde dönsünler. Ben kendime ve ekibime güveniyorum. Futbolcularıma ve camiama güveniyorum. Oyuncularıma güvenim sonsuz. 

MERT VE GEDSON AÇIKLAMASI

Büyük bir camiayı temsil ettiğimin farkındayım. En büyük güvencem oyuncularım. Sağlık ekibi Mert Günok ve Gedson Fernandes için ellerinden geleni yapıyor. Derbiye yetişirlerse çok mutlu oluruz.” Bu arada Mert Günok, Gedson Fernandes ve Tayyip Talha Sanuç takımdan ayrı bireysel olarak çalıştı.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx