Ali Yerlikaya: Organize suç örgütleriyle ilgili kendimize süre biçtik, hakkından geleceğiz

Ülke genelinde yürütülen uyuşturucu operasyonları ve organize suç örgütlerine yönelik çalışmalar hakkında konuşan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Özellikle organize suç örgütleriyle ilgili kendimize süre biçtik. Bugüne kadar yapılanları ve onların isimlerini zikretmiyorum ama bizim biraz daha işimiz var” dedi.

Bakan Yerlikaya, organize suç örgütlerine yönelik yürütülen operasyonlarla ilgili, “Organize suç örgütleriyle ilgili kendimize süre biçtik. Bugüne kadar yapılanları ve onların isimlerini zikretmiyorum ama bizim biraz daha işimiz var. Bunların da hakkından geleceğiz” ifadelerini kullandı.

Yerlikaya, bir otelde basına kapalı düzenlenen “Türkiye’nin Huzuru Adana” başlıklı güvenlik toplantısına katıldı.

“Biraz daha işimiz var”

Uyuşturucu ve organize suçla mücadele çalışmalarından da bahseden Yerlikaya, “Zehir tacirlerinin nefesini kesmekte, organize suç örgütlerinin tamamını enseleyip adalete teslim etmekte kararlıyız. Özellikle organize suç örgütleriyle ilgili kendimize süre biçtik. Bugüne kadar yapılanları ve onların isimlerini zikretmiyorum ama bizim biraz daha işimiz var. Bunların da hakkından geleceğiz hiç merak etmeyin” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx