Tek suçu öğüt vermekti! Platonik aşk acısı çeken kişiye ”Sana kız mı yok” deyince kalbinden bıçaklandı

Bağcılar Kirazlı’da bulunan bir börekçide yaşanan olayda iddiaya göre 37 yaşındaki 3 çocuk babası Abdulcelil Deniz, börekçide kahvaltı yaptığı sırada Sınar Saka’nın sözlerine kulak misafiri oldu. Saka’nın platonik aşk yaşadığını söylemesi üzerine iddiaya göre Deniz, “Takma kafana, sana kız mı yok” dedi.

KENDİNE ÖĞÜT VEREN ADAMI KALBİNDEN BIÇAKLADI

Buna sinirlenen Saka, Deniz’i kalbinden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan Abdulcelil Deniz yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sınar Saka ise kısa sürede polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Saka tutuklandı. Olay anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

“DAHA ÖNCE BİR ARAYA GELMEMİŞLER”

Abdulcelil Deniz’in yakını Mehmet Emin Deniz, “Bizim bu olayla alakamız yok. Bizim çocuklar esnaf, bölgede herkes tanıyor. Çocuk kahvaltı yapayım diye çıkıyor. Masada oturup börek yiyor. Ben araştırdım oradaki pastaneden. Kesinlikle daha önce bir araya gelmemişler. Çocuğu direkt kalbinden vuruyor. Adalet yerini bulursa ancak içimiz soğur. Biz devletimizden bu olayın aydınlatılmasını istiyoruz” dedi. Abdulcelil Deniz kılınan cenaze namazının ardından Yeni Taya Kadın Mezarlığa defnedildi.

Demirören Haber Ajansı – 3. Sayfa

Çocuk, Salı, 3. Sayfa, Güncel, HaberlerRelated Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.