Sedat Peker cephesinden Hablemitoğlu suikasinin firari sanığı Göktaş’a jet cevap

Necip Hablemitoğlu suikastının planlayıcısı olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan lakin bulunamayan emekli Albay Levent Göktaş ismiyle açılan twitter hesabından bir açıklama yapıldı.

“Bu akşam saat 22.00’da her şeyi dokümanları ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren görüntü çekmeye de başlayacağım” denilen açıklamada evrakların yarın açıklanacağı söylenirken “Şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!” denildi.

Açıklamaya Sedat Peker cephesinden cevap gecikmedi. Sedat Peker’in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur’un hesabından şu paylaşım yapıldı:

1-) Biraz evvel @halktvcomtr’yi seyrederken Levent Göktaş’a ilişkin olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir söz canımı sıktı “Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım” demiş. Levent abi şayet bu kelamı sen söylemediysen artık söyleyeceklerimden…

2-) …dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre ardımdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Benim ilgi alanımda…

3-) …değildin. Lakin emin ol artık radarıma girdin. Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim görüntülerde da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?

4-) Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam lakin kimsenin beni küçültmesine müsaade vermem.Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. KELAM NAMUS GÖRECEKSİN. Zekaya hürmet duymayı sen de öğreneceksin”

Editör Notu: Yazıdaki yazım kusurları ve tabirler değişiklik yapılmadan aktarılmıştır. Yazım kusurları yazının sahibine aittir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.