Sakarya’daki saldırganın sözü ortaya çıktı

Sakarya’nın Karasu ilçesinde 18 Temmuz’da meydana gelen olayda, İstanbul’dan ailesiyle birlikte tatil için gelen Ş.Ö., meskene dönerken teze nazaran arabasıyla yanına yaklaşan Talip Altındal tarafından kelamlı tacize uğradı. Talip Altındal’a kelamlı karşılık veren bayan, tacizin devam etmesiyle cep telefonunu çıkararak Altındal’ın kullandığı arabanın fotoğrafını çekti.

Ş.Ö,’nün kendisini polise şikayet edeceğini söylemesi üzerine Talip Altındal, arabasıyla Ş.Ö.’yü ezmeye çalıştı. Ş.Ö. bir İnhisar bayisine sığındı. Büfeye giren Talip Altındal, Ş.Ö.’ye saldırarak tekme tokat dövdü. Talip Altındal’ın saldırısından kaçmaya çalışan Ş.Ö., depo olarak kullanılan alanda da dehşeti yaşadı. Altındal bu sırada, “Bu telefonla mı beni çekip şikayet edeceksin” diyerek bayanın telefonunu kırdı.

Ş.Ö. son anda boşluktan yararlanarak kendini caddeye attı, bir bayanın arabasına sığındı. Monopol bayisinden çıkarak arabasına yönelen Talip Altındal, eline aldığı silahla, argümana nazaran caddede bulunanları tehdit etti. Arabasına sığındığı bayan tarafından polis merkezine götürülen Ş.Ö, şüpheliden şikayetçi oldu. 

EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASI

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, kısa müddette Talip Altındal’ı yakalayarak gözaltına aldı. Evli ve 4 çocuk babası olan Talip Altındal’ın fındık bahçesi olduğu, tertipli bir işinin bulunmadığı belirlendi.

NE YAPTIĞINI BİLMEDEN SALDIRDIĞINI SÖYLEDİ

Altındal’ın taammüden yaralama kabahatinden 3 sabıka kaydının bulunduğu belirlendi. Talip Altındal sözünde, aracında bulunduğu sırada Ş.Ö.’nün gelip kendisine vurduğunu ileri sürerek, kendisinin ise ne yaptığını bilmeden saldırdığını söyledi. Emniyetteki süreçlerin akabinde adliyeye sevk edilen Altındal, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.