Rusya uçak bileti kampanyalarını kaçırmayın!  Stoklarla sınırlı

Bu kışı sevdiklerinizle beraber Rusya’ da karşılamaya ne dersiniz? İlginç mimari yapıları, doğal güzellikleri ve kış mevsimini tam anlamıyla hissettiren havasıyla Rusya’nın tadını sevdiklerinizle çıkarmak harika bir fikir olabilir. Rusya’ya gitmeden önce gezilmesi gereken yerlerin araştırması yapılması gerekir. Sonrasında Rusya uçak bileti bakınmalı ve eğer size uyarsa satın almalısınız. Bazen güvenilir sitelerin avantajlı uçak bileti kampanyaları olabilmektedir.

Rusya’ da Gezilecek Yerler Hakkında Bilgi

  • Moskova Kremlin ve Kızıl Meydan

Kremlin sadece Moskova’nın değil, bütün Rusya’nın sembolüdür. Rus cumhurbaşkanının yerleşim yeri olan senato binası, içerisinde bulundurduğu kiliseler ile tarihi yapılar kompleksine ev sahipliği yapar. Tarihi Kızıl Meydan’da ise Devlet Tarih Müzesi’nin binası ve Bolşevik lider Vladimir Lenin’in anıt mezarı yer almaktadır.

  • Petersburg

St. Petersburg benzersiz mimari örnekleri sebebiyle dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.  Tarihi merkezi, saray ve anıt mimarileri ile ünlü bu şehir çoğu kitaba da esin kaynağı olmuştur.

  • Solovetsky Adaları

Birçok arkeolojik sit alanına ev sahipliği yapan Solovetsky Takım Adaları, bir zamanlar siyasi tutuklular için oluşturulan bir kamp haline getirilse de zamanla kültürel ve tarihi bir rezerv alanına dönüştürülmüştür. Tarihi bakımdan önemli bir yer olduğu kadar sahip olduğu tepeler, göller ve oyuklar ile sıra dışı manzaralara sahiptir.

  • Altay dağları

1996 yılında UNESCO dünya mirası listesine giren Altay Dağları, Baykal Gölü’ne öncelik veren Teletskoye Gölü ve dünyada bir eşi daha olmayan Teletskaya Tayga ormanları ile ün salmış doğal güzelliklere sahip bir doğa harikasıdır.

  • Baykal Gölü
  • Lena Sütunları
  • Gayzer Vadisi ve Kamçatka Volkanları
  • Kurşska Örgüsü
  • Kırlangıç Yuvası
  • Vladimir ve Suzdal Beyaz Taş Anıtları

 

Rusya’ ya Ne Zaman Gidilir?

Her ne kadar kış mevsimi ve kar tatili düşüncesi ile ön plana çıksa da ilkbahar aylarının ortalarına doğru tarihi ve doğa manzaraları ile de insanları kendisine çeken bir cazibe merkezidir. Her mevsimde ziyaret edebileceğiniz Rusya’ya insanlar genellikle kışın kar manzaralarını görmek ve kayak merkezlerini kullanmak amacıyla seyahat etmeyi tercih ederler.  Uçak bileti araştırması yaparken önünüze çıkan sitelerden Rusya uçak bileti satın almadan önce sitenin güvenilirliğinden emin olmalısınız

Rusya’ ya Gitmek İçin Vize Gerekir Mi?

Seyahatinizi planlarken Rusya uçak bileti THY seyahat etmek için eğer bordo renkli pasaporta sahip iseniz vize alma zorunluluğunuz bulunur. Gri ve yeşil pasaporta sahip iseniz 30 gün, Siyah pasaport sahibi iseniz 90 gün süre ile Rusya’ da bulunma vizesiz hakkınız mevcuttur.

 

Rusya uçak bileti fiyatı araştırması yaparken karşınıza farklı sitelerden farklı fiyatlar çıkabilir. Dönem dönem değişen bu fiyatların düşüş gösterdiği tarihleri beklemek bütçeniz için doğru bir karar olacaktır. Fiyat araştırması yaparken olması gerekenden çok çok ucuza fiyatlar karşınıza çıkabilir ve siz bunun bir fırsat olduğunu düşünüp satın alarak dolandırıcıların tuzağına düşebilirsiniz

 

Rusya’ ya Gitmek İçin En Uygun Uçak Bileti Nereden ve Nasıl Alınır?

 

Bazen ucuza Rusya uçak bileti THY yazısını görüp sitenin güvenilirliğine bakmayı unutabilirsiniz. Böyle durumlara düşmemek ve mağduriyet yaşamamak için bilindik ve güvenilir internet sitelerini tercih etmelisiniz.  Uçak biletinizi bu kampanyalar dâhilinde satın almanız bütçenize yarar sağlayacaktır.

Bütçenizin güvenliğini düşünerek güvenilirliğinden asla şüphe duymadığımız, istediğiniz tarihler için istediğiniz zaman Rusya uçak bileti fiyatı incelemesi yapabileceğiniz https://www.avantajliseyahat.com/  internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Bu sıralar stoklar ile sınırlı avantajlı Rusya uçak bileti satın almak için hemen siteyi ziyaret edin.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir