Müge Anlı’nın kovduğu isimleri FOX kaptı! İşte Müge Anlı- Fulya Öztürk savaşını başlatan dev transfer

Yıllardır ATV’de başarılı yayınlara imza atan Müge Anlı takım değişikliğine gidiyor. Prof. Dr. Arif Verimli’den sonra sağ kolu diye anılan Kebire Koç’ta Müge Anlı ile yollarını ayırdı. Bu ayrılıklar izleyicide şok tesiri yaratırken, argümanlara nazaran Avukat Rahmi Özkan ve Prof. Dr. Şevki Sözen ile de yollarını ayıracağı konuşuluyor. Tüm bunlar yaşanırken, Müge Anlı’ya her keresinde sitem eden Prof. Dr. Arif Verimli’den dikkat çeken atak geldi.

ARİF VERİMLİ’DEN BİRİNCİ ATAK

Uzun mühlet Müge Anlı ile çalışan Prof. Dr. Arif Verimli, ayrılığından sonra Müge Anlı ve iş arkadaşı Şevki Sözen için sitemkar açıklamalarda bulunmuştu. Savlara nazaran Prof. Dr. Şevki Sözen ile uyuşmazlıklar yaşayan Arif Verimli Müge Anlı’nın ise tutumlarından ötürü programı bırakmak zorunda kalmıştı. Ayrıldığı günlerde orta sıra sitem eden Verimli’nin ise hangi programda çıkacağı sevenleri tarafından merak konusu olmuştu. Verimli, bir mühlet dinleneceğini söz ederken, aylar sonra birinci atağını yaptı.

MÜGE’NİN GRUBU FOX’TA GÖRÜNDÜ

Son vakitlerde Fox’ta yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programında görünen Verimli’nin Fox’a geçtiği sav edildi. Verimli ile birlikte Müge Anlı’nın sağ kolu olan Kebiriye Koç’ta Fox’ta görülünce herkes hayretlere düşmüştü. Başların karışmasına neden olan bu durum ise Verimli’nin Fox’ta daimi olup olmayacağı istikametinde soru işaretleri oluşturmuştu. Yayına katılan paklık hastası bir bayan için devreye giren Arif Verimli’nin yayına art tarafında dayanak verildiği argüman edildi. Şimdi resmi bir açıklama yapılmazken, Müge Anlı’nın bu duruma ne diyeceği ise dört gözle bekleniyor.

ÖZKAN VE SÖZEN’DE VEDA EDECEK

Başka bir argüman ise Müge Anlı’nın Avukat Rahmi Özkan ve Prof. Dr. Şevki Sözen ile de yollarını ayıracağı istikametinde. Takım değiştirmek isteyen Müge Anlı’nın ikili yerine öteki isimleri getireceği konuşuluyor. Ayrılık Şimdi resmi bir açıklama yapılmaz, Müge Anlı’nın bu tutumunun nedeni ise merak ediliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.