Gerçek Aşkı Neden Bulamıyorsunuz? Kendi Aşil Topunuzu Öğrenmeye Hazır Mısınız?

Hepimizin bağlarda güçlü ve zayıf istikametleri var.

İlk buluşmamızdan en önemli münasebetlerimize kadar her vakit öğreniyor ve geliştirmeye çalışıyoruz. Lakin bu dünya harika değil ve kendimizi dışarıdan kıymetlendirmemiz güç olabilir.

Ek olarak, partnerimize her vakit zayıf taraflarımızı soramayız, zira bu bir tenkit dalgasına yol açabilir ve hatta bağlantıyı ağırlaştırabilir.RESME BİRİNCİ BAKTIĞINIZDA ANNE VE ÇOCUĞU MU GÖRÜYORSUNUZ?

Anneyi ve çocuğu birinci kere gördüyseniz, resme bakarak, bu, ailenin hayatınızda ana rolü oynadığını gösterir. Ailenin bedeli günümüz dünyasında birden fazla vakit unutulsa da sizler için her vakit değerli bir rol oynamıştır.

Sevdiklerinizle olan irtibatınız, şahsî hayatınızın neredeyse her istikametini tesirler. Ailenizi sevmek ve onları birinci sıraya koymak kıymetli olsa da, bazen yeni alakalar kurmanın önüne geçebilir. İsteklerinizin ve gereksinimlerinizin ailenizinkiler kadar kıymetli olduğu gerçeğini inkar etmek mümkün değil.

Aile üyeleriniz eşiniz hakkında fikirlerini söz edebilir, lakin onların fikirlerine büsbütün güvenmemelisiniz. Size büsbütün uyacak kadar eksiksiz bir kişinin olması pek mümkün değildir.

RESME BİRİNCİ BAKTIĞINIZDA BİR ADAM YÜZÜ MÜ GÖRÜYORSUNUZ?

Bu manzaraya bakarak bir erkeğin yüzünü birinci sefer gördüyseniz, bağlantısı yandan en rahat izleyen insanlardan birisiniz. Bunun nedeni utangaçlık yahut reddedilme korkusu olabilir, lakin muhtemelen birçok defa duvarlarınızı kırmanın ve sizi açmanın çok efor gerektirdiğini duymuşsunuzdur.

İnsanlar ortasındaki etkileşimlerin inceliklerini öğrenmek istediğinizde aralığınızı korumak yararlıdır, fakat romantik alakalar kurmanın önüne geçebilir. Bir alaka kurmak için, bir partnerin gereksinimlerini dikkate almayı ve ona karşı daha hoşgörülü olmayı öğrenmeniz gerekir.

Esprili ve eğlenceli bir beşerle vakit geçirmek istiyorsunuz lakin önemli ve uzun müddetli bir münasebet istiyorsanız büsbütün farklı bir partner aramanız gerekiyor.MEYVE TOPLAYAN BİR İNSAN MI GÖRÜYORSUNUZ?

Meyve toplayan bir insan figürü gördüyseniz, hırsla hareket eden insanlardan birisiniz. Çocukluğundan beri ne yapacağını biliyordun ve vakitle seçimin değişse de kararlılığın ve kararlılığın hiç değişmedi.

Profesyonel alanda başarılı olmak için mümkün olan her şeyi yapıyorsunuz. Başarılı olmak için çabalıyor olmanız olağanüstü, lakin öbür beşerlerle, bilhassa de romantik olanlarla tanışmak için birçok fırsatı kaçırmanıza neden olabilir.

Hızlı zekanız ve sıkı çalışmanız, istediğiniz her şeyi elde etmenize yardımcı olacaktır, fakat bu sizin için kıymetliyse aşkı bulmayı unutmayın.

RESİMDE BİRİNCİ KUŞLARI MI GÖRDÜNÜZ?

İlk etapta kuş gördüyseniz, başı daima bulutlarda olan insanlardan birisiniz. Gerçek bir hayalperestsiniz ve karakterinizin bu özelliğinden vazgeçmek istemiyorsunuz. Sizin üzere beşerler sayesinde bu dünya daha âlâ ve daha inançlı bir yer haline geliyor. Öbürleri senin yanında kendilerini özel hissederler. Dünyaya özel bir halde bakıyorsunuz ve bu gerçek bir ikram.

Ancak, görmek istediğinizi görme eğilimi nedeniyle, bilhassa aşk kelam konusu olduğunda, çoklukla hayal kırıklığıyla karşılaşırsınız. Partnerinizin kusurlarını ve bir ilgi için hiç uygun olmayabileceğini fark etmeden ülkünüze ulaştığınıza kendinizi kolay kolay ikna edersiniz.RESİMDE HUZURLU VE SAKİN BİR YÜZ MÜ GÖRÜYORSUNUZ?

Bu manzarada sakin bir yüz görüyorsanız, her şeyi ileriyi düşünen bir insansınız. Her şeyin bir yeri olduğu vakit güzeline gidiyor ve yalnızca nizam tarafından kuşatıldığın vakit kendini âlâ hissediyorsun. Hayat kaotik ve gerilim dolu olabilir ve tüm bu kaosu organize etmek için çok vakit harcarsınız.

Böyle organize ve toplanmış bir insan için hayat her vakit daha sakin ve fazla gerilimden uzak olacaktır, lakin aşkta her vakit her şeyi planlayamayız. Her şeyi denetim etme ve tüm ilgilerinizi planlama dileğine direnmeye çalışın. Aşk, vakte dayanabilecek bir münasebet kurmak için biraz kendiliğindenlik ve inanç gerektirir.


Güldür Güldür’ün Mehtap’ından toplumsal Medyayı Sallayan Paylaşım! Meltem Yılmazkaya’nın Pozuna Sevgilisinden Olay Yorum …


Gizemli akrabalarımız Denisovalılar Antik DNA’nın Devrimi—Genetik Bize Geçmiş Hakkında Ne Anlatıyor?


Aile Dizimi Nedir, Nasıl Yapılır? Zeytin Ağacı Dizisinden Sonra Travmalara Yeni Bir Bakış Açısı…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.