Dries Mertens ve Lucas Torreira mest oldu! Mertens’in Sneijder itirafı…

Galatasaray’ın yeni transferleri Dries Mertens ve Lucas Torreira, sarı kırmızılı taraftarların kendileri için düzenlediği karşılama hislerini paylaştı. Mertens, sarı kırmızılı kulübe gelmeden evvel Wesley Sneijder ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Galatasaray Kulübünün transfer görüşmeleri için İstanbul’a getirdiği Lucas Torreira ve Dries Mertens, sarı-kırmızılı taraftarların Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirdikleri karşılamanın kendilerini memnun ettiğini söylediler.

Sarı-kırmızılı kulüp, toplumsal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda sabaha karşı Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne ulaşan ve kalabalık bir taraftar kümesiyle karşılanan iki futbolcunun açıklamalarına yer verdi.

Uruguaylı oyuncu Lucas Torreira, taraftar coşkusunun kendisini çok keyifli ettiğini belirterek, “Bu büyük heyecanı görmek hem beni hem Dries’i çok keyifli etti. Burada olmaktan çok memnunum.” dedi.

TORREIRA: G.SARAY’I SEÇMEK GÜÇ OLMADI

Sarı-kırmızılı grupta forma giyen vatandaşı Fernando Muslera’nın takviyesinin de memnunluk verici olduğunu vurgulayan Torreira, “Ailemin de buraya sıcak bakması etkendi. Yöneticiler beni çok istedi. Taraftarın coşkusu beni heyecanlandırdı. Bunların tümü bir ortaya gelince burayı seçmek sıkıntı olmadı.” diye konuştu.

MERTENS: ÖZÜR DİLERİZ BİRAZ GEÇ KALDIK

Belçikalı oyuncu Dries Mertens ise yaptığı açıklamada, “Onlarla tanışmak, onların coşkusunu görmek olağanüstü bir histi. Onlardan da özür dileriz biraz geç kaldık fakat en sonunda buluşma buna değdi diye düşünüyorum.” tabirlerini kullandı.

“SNEIJDER’E SORDUM, ‘HEMEN GİT’ DEDİ”

Galatasaray’ın eski oyuncusu Wesley Sneijder’in kulüple ilgili görüşlerinin gelişinde kıymetli rol oynadığına dikkati çeken Mertens, ‘Onu aradım ve ‘hiç durma, çabucak git’ dedi. Kulübün projesi ilgimi çekti. Burada yapılabilecekler hoşuma gitti ve sıkıntı bir karar olmadı.” değerlendirmesinde bulundu.

(AA)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.