Çılgın Dondurmacı’nın Aklını Başından Aldı! Çılgın Dondurmacının Başı Müşteriyle Sıkıntıda

TikTok’da çektiği dans görüntüleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Çılgın Dondurmacı ismiyle anılan Mehmet Dinç, bu sefer kötü yakalandı. Vakit zaman görüntülerinde oynattığı bayanlar yüzünden tenkitler alan Çılgın Dondurmacı durmak bilmiyor. Bu sefer pembe küçük elbisesiyle karşısında dans eden bayan müşterisini çeken dondurmacı, neye uğradığını şaşırdı.

TÜRKİYE BU DONDURMACIYI KONUŞUYOR

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan TikTok’da görüntüler çeken ve danslarıyla ortalığı kasıp kavuran Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç kısa müddette fenomen oldu. Bilhassa dans figürleriyle ön plana çıkan Çılgın Dondurmacı, milyonlarca izlenerek Türkiye’nin gündemine oturmuş durumda.

MİNİ ELBİSESİYLE AKILLARI BAŞTAN ALDI

Antalya’da bulunan dondurma dükkanından görüntüler çekip toplumsal medya platformlarında yayınlayan Çılgın Dondurmacı son müşterisinin dansıyla olay oldu. Pembe renkli küçük elbisesiyle Çılgın Dondurmacı’nın karşısında dans eden bayan müşteri akılları baştan aldı.

DONDURMAYI BIRAKIP YANINA KOŞTU

O anları ağzı açık izleyen Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, dondurmayı bırakıp bayanın yanına koştu. Bayan müşterisiyle çılgınlar üzere dans eden dondurmacı toplumsal medyayı adeta salladı.

NUSRET VE CNZ BURAK İLE YARIŞIYOR

Öte yandan Hayatımıza Instagram üzerinden giren ve kısa müddette Türkiye’nin en güçlü insanları ortasında giren Nusret Gökçe’ye rakip olan Mehmet Dinç, takipçi sayısı ile Nusret’i geçeceğe benziyor. Yabancı turistlerin dikkatini çeken Dinç, çılgın danslarıyla da çok konuşuluyor. Müşterilerine dans eşliğinde sunum yapan Mehmet Dinç’in paylaşım görüntüleri ise milyonlarca izlenmeyi buluyor.

HER HAREKETİ OLAY

Turistlerin gözdesi haline gelen Çılgın Dondurmacı, her gün dikkat çeken paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Müzik ve müzik eşliğinde çılgın danslar yapan ve yaptıran Mehmet Dinç, son yayınladığı görüntüsü ile yeniden kendinden kelam ettirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.