Antalya’da avukattan narkotik baskınlı evlilik teklifi

Antalya Barosu’nda misyon yapan Avukat Şafak Baysal (28) ve meslektaşı Avukat Tuğba Çınar (28), 1 yıl evvel cezaevinde müvekkillerini beklerken tanıştı.

Yaklaşık 1 yıldır görüşen çiftten Şafak Baysal, evlilik teklifi için polis arkadaşlarını arayarak bir sürpriz hazırladı.

Sevgilisinin çantasına içinde tuz ve yüzük bulunan poşeti koyan Baysal, Çınar’ı öğle yemeği için bir pizzacıya getirdi. Bu sırada ikilinin daha evvelce tanıdığı iki sivil polis gelip, Çınar’ın çantasında arama yapacaklarını söyledi.

Poşetin içinden çıkan tuzun uyuşturucu unsur olduğunu söyleyerek korkuttular

Yapılan aramada poşetin içerisinden çıkan tuzun uyuşturucu unsur olduğu belirtilince genç bayan, neye uğradığını şaşırdı.

Tuzun içerisinde yer alan kutunun ne olduğu sorulunca bu sefer devreye Avukat Şafak Baysal girdi.

Kutuyu eline alan Baysal, bir anda sevgilisinin önünde diz çöküp içindeki yüzüğü çıkartarak evlenme teklifi etti. Genç bayan evvel duygulandı, akabinde teklife ‘evet’ diyerek Baysal’ın boynuna sarıldı.

“Çok şaşırdım”

Çok şaşırdığını söz eden Tuğba Çınar, “Çok şaşırdım. Bir anda polisler masaya geldi, husus var çantanızda deyince ne olduğunu anlamadım. Avukat olmayan birisine bu yapılsa daha fazla kaygı yaşanırdı. Prosedürü bildiğimiz için çok korkmadım.” dedi.

“Standart bir şey olmasın, biraz korkutmak istedim”

İHA’nın aktardığına nazaran maksadının sevgilisine endişe ve sevinci bir ortada yaşatmak olduğunu söz eden Şafak Baysal ise, “Standart bir şey olmasın, biraz korkutmak istedim, fazla korkmasa da tedirginlik yaşattım.” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.